RTW24-2R2
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 24 VDC - 2.2A - Input: 85 to 265VAC - Remote on/off - Screw Terminals
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +