RTW15-6R7
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 15 VDC - 6.7A - Input: 85 to 265VAC - Remote on/off - Screw Terminals
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +