RTW12-4R3C
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 12 VDC - 4.3A - Input: 85 to 265VAC - Remote on/off - Screw Terminals - Cover
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +