RFE1000-48-Y
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 1000W - 48VDC - 1U Front End - Input: 85 to 265 VAC - Remote on/off & Remote Sense
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +