PXF40-24WD15
TDK-Lambda
Dual Output DC-DC Converter - 40W - Vin: 9 to 36V - Vout: ±15V - PCB Thru-Hole - 2"x2"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +