PXF40-24T3312
TDK-Lambda
Triple Output DC-DC Converter - 40W - Vin: 18 to 36V - Vout: 3.3V/±12VV - PCB Thru-Hole - 2"x2"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +