- PXE30-12D15
PXE30-12D15
TDK-Lambda
Isolated Module DC/DC Converter - 30 W - 87% Efficiency - Outputs 15V, -15V 1A, 1A - 9V to 18V Input - 8-DIP Module - 7 Leads.
Description