PXD-M30-24WD12
TDK-Lambda
Dual Output Medical DC-DC Converter - 30W - Vin: 9 to 36V - Vout: ±12V - PCB Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +