PXC-M10-48WD15-A
TDK-Lambda
Dual Output Medical DC-DC Converter - 10W - Vin: 18 to 75V - Vout: ±15V - PCB Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +