PXC-M06-48WS15-A
TDK-Lambda
Medical DC-DC Converter - 6W - Vin: 18 to 75V - Vout: 15V - PCB Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +