PXC-M06-24WD15-A
TDK-Lambda
Dual Output Medical DC-DC Converter - 6W - Vin: 9 to 36V - Vout: ±15V - PCB Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +