PXB15-48D05/N
TDK-Lambda
Dual Output DC-DC Converter - 15W - Vin: 36 to 75V - Vout: ±5V - PCB Thru-Hole - 1"x1"
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +