PXA15-48WS3P3/NT
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 15W - Vin: 18 to 75V - Vout: 3.3V - PCB Thru-Hole
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +