PH75A280-48
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 76.8W - Vin: 200 to 425V - Vout: 48V - PCB Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +