PFE300SA-48/T
TDK-Lambda
PCB Mount AC-DC Power Supply - 300W - 48VDC - Input: 85 to 265 VAC - 61x12.7x116.8mm - 3.3mm Mounting Holes
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +