PAF600F48-28
TDK-Lambda
Full Brick DC-DC Converter - 600W - Vin: 200 to 400V - Vout: 28V - PCB Thru-Hole - M3 Inserts
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +