PAF500F24-12/T
TDK-Lambda
Full Brick DC-DC Converter - 504W - Vin: 18 to 36V - Vout: 12V - PCB Thru-Hole - 3.3mm non-threaded Inserts
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +