LS200-7.5/L
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 200W - 7.5VDC - U Channel - Input: 85 to 264VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
End of Life: Final orders must be placed by 08/21/2026
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +