KWS10A-12
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 10W - 12VDC - Encapsulated PCB Mount - Input: 85 to 265VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +