KMS15A-15
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 15W - 15VDC - Medical - PCB Mount - Input: 90 to 264VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +