IQL48060A025V-008-R
TDK-Lambda
Isolated Module DC/DC Converter - 150 W - 89% Efficiency - 1 Output 2.5V 60A - 36V to 75V Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +