IQE48010A150V-007-R
TDK-Lambda
1/4 Brick DC-DC Converter - 150W - Vin: 36 to 75V - Vout: 15V - PCB Thru-Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +