I6A24014A033V-003-R
TDK-Lambda
Step Down DC-DC Buck Converter - 250W - Vin: 9 to 40V - Vout: 3.3 to 24V - Negative Logic on/off
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +