HWS50A-12/HD
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 50W - 12VDC - Input: 85 to 265VAC - No Cover
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +