HWS300P-24
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 300 W - 87% Efficiency - Output 24V 12.5A - 85 to 265 VAC Input - 3 kV Voltage Isolation - Chassis ...
Description +
Enclosed AC/DC Converter - 300 W - 87% Efficiency - Output 24V 12.5A - 85 to 265 VAC Input - 3 kV Voltage Isolation - Chassis Mount.