HWS300-48
TDK-Lambda
The HWS300-48 is a 300W single-output industrial AC-DC power supply that provides a nominal 48V output at 7A.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +