HWS300-15
TDK-Lambda
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 22A 330W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: HWS30015
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    TDK-Lambda
  • Part No:
    HWS300-15
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    120 to 330 V
  • AC Input Voltage:
    85 to 265 V
  • Dimension:
    165.1 x 60.96 x 82.04 mm