HWS300-12/ME
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 300W - 12VDC - Input: 85 to 265VAC - Enclosed - Medical
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +