EVS57-5R3
TDK-Lambda
Constant Current Power Supply - Adjustment Range: 48 to 57V, 2.65 to 5.3A - Input: 85 to 265VAC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +