DTM300PW540D2
TDK-Lambda
External AC-DC Power Supply - Medical - 300W - 54VDC - Input: 90 to 264VAC - IEC320-C14 - 6 Pin Mini Fit P4.20
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +