DTM160CN360C8
TDK-Lambda
AC-DC Medical Adapter - Input 115-230VAC - Output 36V 4.44A - 160W Class II
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Carton Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +