DT150PW480D
TDK-Lambda
External AC-DC Power Supply - 150W - 48VDC - Input: 90 to 264VAC - IEC320-C14 - Kycon KPPx-4P
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +