DPX20-24WS05
TDK-Lambda
DIN Rail Single Output DC-DC Converter - 20W - Vin: 9.5 to 36V - Vout: 5V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +