CSS500-12/I
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 500W - 12VDC - Input: 90 to 264VAC - Industrial - U Channel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +