CSS280-12/J
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 280W - 12VDC - Input: 90 to 264VAC - Medical - 3"x5" - Open Frame - JST Output Connector
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +