CN50B110-12
TDK-Lambda
DC-DC Converter - Railway - 50.4W - 43-160V - 12V 4.2A - 1/4 brick
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +