CN200B110-13.8/CO
TDK-Lambda
DC-DC - PCB Mount - Half Brick - Input 110VDC - Output 13.8V 14.5A - 200W + Coating
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +