CN200B110-12/AUX
TDK-Lambda
DC-DC - PCB Mount - Half Brick - Input 110VDC - Output 12V 16.7A - 200W + AUX output (No DC Good)
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +