CN150B110-15
TDK-Lambda
DC-DC Converter - Railway - 150W - 43-160V - 15V 10A - 1/4 brick
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +