CHVM2-12-2000PW
TDK-Lambda
HV Output DC-DC Converters - 2W - Vin: 10.8 to 16.5V - Vout: 0 to +2000V - Thru-Hole SIP Package
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +