CCG1R5-48-05SF
TDK-Lambda
DC-DC - PCB Mount - Input 24/48VDC - Output 5V 0.3A - 1.5W TH
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +