CCG1R5-24-15SR
TDK-Lambda
DC-DC - PCB Mount - Input 12/24VDC - Output 15V 0.1A - 1.5W SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +