CC1R5-4805SR-E
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 1.5W - Vin: 48V - Vout: 5V - SMD DIP Package
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +