CC1R5-1212DF-E
TDK-Lambda
Dual Output DC-DC Converter - 1.5W - Vin: 12V - Vout: ±12 or ±15V - Thru-Hole DIP Package
Description +
Search Keywords: CC1R51212DFE
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    TDK-Lambda
  • Part No:
    CC1R5-1212DF-E
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Dimension:
    16.51 x 16.61 x 8.51 mm