CC1R5-0512DF-E
TDK-Lambda
The CC1R5-0512DF-E is a 1.5W isolated, dual-output DC-DC converter that accepts a 4.5V to 9V input and provides a ±12V output.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +