CC10-2412DF-E
TDK-Lambda
Dual Output DC-DC Converter - 10W - Vin: 24V - Vout: ±12 or ±15V - Thru-Hole DIP Package
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +