CC10-0503SF-E
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 10W - Vin: 5V - Vout: 3V - Thru-Hole DIP Package
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +