CGA4J2X7R2A223K125AA
CGA4J2X7R2A223K125AA
TDK Corporation
In Stock: 0
Minimum Order: 2,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CGA4J2X7R2A223K
TDK Corporation
Multilayer Ceramic Chip Capacitor - 22000pF ±10% - 100V - X7R - 0805 - Tape&Reel
Description +
Search Keywords: CGA4J2X7R2A223K
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
  • Part No:
    CGA4J2X7R2A223K
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Voltage:
    100 VDC
  • Package/Case:
    0805
  • Tolerance:
    10 %