CGA3E2C0G1H6R8D080AA
CGA3E2C0G1H6R8D080AA
TDK Corporation
In Stock: 0
Minimum Order: 4,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CGA3E2C0G1H6R8D
TDK Corporation
Multilayer Ceramic Chip Capacitor - 6.8pF ±0.50pF - 50V - C0G - 0603 - Tape&Reel
Description +