CGA3E2C0G1H330J080AA
CGA3E2C0G1H330J080AA
TDK Corporation
In Stock: 0
Minimum Order: 4,000
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
CGA3E2C0G1H330J
TDK Corporation
Multilayer Ceramic Chip Capacitor - 33pF ±5% - 50V - C0G - 0603 - Tape&Reel
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CGA3E2C0G1H330J
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
  • Part No:
    CGA3E2C0G1H330J
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
    4000
Tools/3D Models +
Product Guides +
  • This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock: 341
Can Ship immediately Buy all 341 in-stock or the regular minimum order quantity of 2404